Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 EXBUGET v.4.0
SISTEM INFORMATIC PENTRU CALCULUL INDICATORILOR DE PERFORMANTA SI A CHELTUIELILOR CU SERVICIILE SPITALICESTI

CautareCautare         InregistrareInregistrare   ProfilProfil      AutentificareAutentificare 

schimbare cod sectie???

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
damianpaula
Utilizator +

Data inscrierii: 04/07/2007

MesajTrimis: Mar 10 23, 2007 9:41 am    Titlul subiectului: schimbare cod sectie??? Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare si va rog sa-mi spuneti cum as putea face astfel incat sa nu-mi pierd datele introduse.
Eu anul trecut am avut o sectie de obstetrica si una de ginecologie anul acesta din februarie si-au schimbat denumirea obstetrica a devenit obst.ginec.I si ginecologia = obst.ginec.II desi nu si-au schimbat obiectul de activitate .Pentru a le diferentia eu le-am introdus in exbuget cum erau inainte ginecologia in 2141 si obst.in 2181. Nu m-ar deranja asta daca nu ar trebui sa compar cu indicatorii la nivel national unde obstetrica-ginecologie imi apare cu cod sectie 2191 exact codul care-mi vine si mie pe validarile de la ICM . Doar ca am 2191-1 si 2191-2.
Puteti sa-mi spuneti cum pot schimba codul sectiilor astfel incat sa nu pierd datele introduse?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum