Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 EXBUGET v.4.0
SISTEM INFORMATIC PENTRU CALCULUL INDICATORILOR DE PERFORMANTA SI A CHELTUIELILOR CU SERVICIILE SPITALICESTI

CautareCautare         InregistrareInregistrare   ProfilProfil      AutentificareAutentificare 

Totusi ,unde ati bagat consiliul local?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Despre indicatori de management
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
damianpaula
Utilizator +

Data inscrierii: 04/07/2007

MesajTrimis: Sam 11 10, 2007 3:22 pm    Titlul subiectului: Totusi ,unde ati bagat consiliul local? Raspunde cu citat (quote)

Totusi ne spune si noua cineva clar unde se baga consiliul local la fond special sau la buget de stat.???????????????????
De ce imi aduna cheltuiala cu rezidentii cand verific chelt.efective introduse dar cand scot indicatorii de management realizati desi am introdus la ind.de management pe chelt.realizate suma aferenta nu mi-o ia in calcul .La total chelt.realizate pe tipuri de servicii imi lipseste exact suma asta, daca o sterg sau o adaug e acelasi lucru.
La planing nu-mi aduna personalul in total personal, la rezidenti imi aduna.
ATI-ul meu e compartiment cu paturi aprobat in structura organizatorica MS. Pentru ca nu e sectie nu pot sa-i trec nr.paturi deoarece campul ala nu se poate completa el intra la paraclinice . Ma intreb cine va da explicatii atunci cand medicii vor fi platiti in functie de aceste aberatii calculate de noi. De la un timp ne lovim de aceleasi intrebari la care ne raspundem singuri.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Despre indicatori de management Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum