Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 EXBUGET v.4.0
SISTEM INFORMATIC PENTRU CALCULUL INDICATORILOR DE PERFORMANTA SI A CHELTUIELILOR CU SERVICIILE SPITALICESTI

CautareCautare         InregistrareInregistrare   ProfilProfil      AutentificareAutentificare 

INTREBARE....

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
SPITAL TG-JIU
Utilizator +

Data inscrierii: 11/07/2007

MesajTrimis: Lun 02 11, 2008 12:29 pm    Titlul subiectului: INTREBARE.... Raspunde cu citat (quote)

Dragi colegi , voi mai lucrati la exbuget? Ca nimeni nu mai zice nimic si nu stiu ce sa fac.... Reluam lucrul sau asteptam luna iulie, sa ne omoram din nou neuronii cu raportare pe 6 luni ? Astept parerile voastre, nu ca nu avem de lucru, dar macar sa stim ce facem :continuam sau renuntam definitiv? Va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sccor
Utilizator +

Data inscrierii: 17/07/2007

MesajTrimis: Mie 02 20, 2008 9:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Draga Tg-Jiu,

Noi transmitem, luna de luna, pe data de 20, cf dispozitiilor primite. Nimeni nu ne raspunde, dar noi transmitem...

Nu stiu ce-or fi discutat la Cluj... D-na Cristiana Ciortea, spuneti-ne si noua, va rog frumos, vorba aia, daca e tradare, tradare sa fie, da' sa stim si noi...

In rest, toate bune si frumoase, ieri am fost la Cluj, orasul studentiei mele si mi-am umplut sacul cu amintirea entuziasmului tineretilor noastre... Oricum, nu mai e nici el, Clujul de altadata...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Cristiana Ciortea
Utilizator +

MesajTrimis: Mie 02 20, 2008 11:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa fiu sincera, am fost un pic dezamagita ca nu mi-a raspuns nimeni la "apelul" pe care l-am facut pe forum...Speram cumva in cateva fraze care sa imi sustina ideile mele si nu in ultimul rand sa le completeze.

Oricum, ideea e cam asa:
S-au discutat si redefinit, pe rand, indicatorii din Metodologia MSP, mai putin cei economici. A durat mult, pana pe la 4 dupa-masa.
Doamna Pertache a spus ca inainteaza materialul la minister.
Ne-a solicitat sa facem propuneri privitoare la indicatorii economici pe care sa ii transmitem la Directia Buget.
Domnul Adi Ilie a zis ca ExBugetul se va reconfigura in functie de noile definiri de termeni.

Noi am spus ca nu mai operam in aplicatie. Nu pareau sa aiba nimic impotriva. Ba chiar s-a subliniat de mai multe ori ca aplicatia se va schimba.

Cam asta e, intr-un rezumat succint. O seara placuta,

C.C.
Sus
SPITAL TG-JIU
Utilizator +

MesajTrimis: Vin 02 22, 2008 12:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumim, D-na Cristiana... insa nu stim ce sa facem:sa ne bucuram sau nu? Probabil se va relua lucrarea si se va cere tot in timp record... Noi pina atunci nu facem nimic. Cu respect, spital Tg-jiu
Sus
Cristiana Ciortea
Utilizator +

MesajTrimis: Vin 02 22, 2008 6:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Interesant e ca la controlul care incepe, unul dintre obiective este implementarea, raportarea si utilizarea aplicatiei ExBuget. Nu mai stiu ce sa cred.

C.C.
Sus
sp darabani
Utilizator +

Data inscrierii: 30/07/2007

MesajTrimis: Vin 02 29, 2008 12:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pentru toti colegii

o primavara frumoasa si plina de dragoste va doresc din toata inima iar martisorul pe care vi l-am impletit cu drag sa fie aducator de mult noroc

doina caba
Sus
SJUMBT
ASP

Data inscrierii: 20/07/2007

MesajTrimis: Vin 02 29, 2008 10:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

multumim
si dvs. la fel

poate avem noroc si primim de martisor o versiune de exbuget care sa nu ne mai puna atat de mult la incercare imaginatia ( nu ca ar fi rau pentru 'intelectul' nostru, dar totusi.... )

Craciun Carmen
Spitalul Judetean Botosani
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum